ANA SAYFA

Sitemize hoş geldiniz;

Şapka imalatında lider firma ÖZDEĞ TEKSTİL LTD.ŞTİ

1997 yılından beri her türlü şapka imalatı için hizmet veriyoruz. 24 yıllık bir şirket olarak her zaman müşteri memnuniyetini had safhada tutmaya çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı şapkalar için bize ulaşın

HAKKIMIZDA

1997 yılında kurulan şirketimiz , kendisini sürekli yenileyerek ve geliştirerek Türkiye’nin en iyi şapka üreticilerinden biri haline gelme yolunda ilerlemektedir. Başarılarını ara vermeden devam ettiren Şapka atölyemiz, günümüzde profesyonel ekibi ve geliştirmeye adanmış yöneticileri ile sektörün çıtasını sürekli yükseltmektedir.

Misyon

Atölyemizin misyonu  beyaz yaka ve mavi yaka çalışanları, şirkete doğrudan ya da dolaylı, tüm özel ve tüzel kişiliklerin memnuniyetini sağlamak ve sürdürülebilir bir hayat kazandırmaktır.

Vizyon

Atölyemiz faaliyet gösterdiği sektörde , en yüksek kaliteyi elde ederek müşterilerini memnun etmek için sürekli çalışmaktır. Bu memnuniyetle verim ve üretim miktarını artırıp en yüksek kalite hedeflerini elde etmek ve aynı kalite ile şirket çalışanlarının yaşam kalitesini de yükselterek şirketi de sürekli yenilemesidir.

BİZİ ARAYIN